CENTRUM MEDYCZNE KIERACH

Agnieszka Kuś-Kierach

zespół specjalistów
Agnieszka Kuś-Kierach

Agnieszka Kuś-Kierach

Lekarz dentysta, specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją

Jestem specjalistą z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją, absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Od pierwszych chwil mojej pracy zawsze najbardziej cieszył mnie uśmiech moich Pacjentów.

Doświadczenie zawodowe poparte stażem pracy oraz pokoleniowymi tradycjami rodzinnymi sprawiły, że mój zawód jest moją pasją. Nowoczesna stomatologia nierozerwalnie wiąże się z dużym poczuciem estetyki. Umiejętne zastosowanie najnowszych technik oraz praca najlepszymi materiałami sprawiają, że uśmiech na twarzach moich pacjentów jest jeszcze bardziej wyrazisty i piękniejszy. Aby zagwarantować możliwość najlepszego leczenia nieustannie podnoszę swoje kompetencję uczestnicząc w licznych konferencjach zarówno w kraju jak i za granicą.

Dzięki zaangażowaniu mogłam stworzyć Centrum Medyczne Kierach Dental & Esthetic. To nowoczesna i profesjonalna placówka, w której oferuję swoim pacjentom pełen zakres usług stomatologicznych – poczynając od estetycznych zabiegów dentystycznych, przez leczenie kanałowe, opiekę dla dzieci, aż po po zabiegi z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej wraz z odbudową zębów za pomocą implantów zębowych. 

Zobacz co mówią o nas

Poznaj opinie naszych pacjentów

Pan Rafał jest bardzo rzeczowym lekarzem, potrafi wysłuchać i przekazać konkretne informacje. Wizyta przebiegła w bardzo przyjemnej atmosferze. Czułam się zaopiekowana zarówno przez Pana doktora jak i Panie w recepcji.

Paulinaznanylekarz.pl

Trafić na takiego lekarza to jak wygrać na loterii. Zaangażowanie, profesjonalizm, cierpliwość i rewelacyjne podejście do pacjenta. Wizyty u Pana Doktora to wręcz przyjemność.

Agnieszkaznanylekarz.pl

To była moja pierwsza wizyta, ale bardzo polecam Pan doktor prze sympatyczny, wysłuchał mnie, odpowiedział na każde pytanie, wszystko dokładnie wyjaśnił nie czułam skrępowania a to chyba najważniejsze.

Dariaznanylekarz.pl

dr Rafał Kierach wykonywał u mnie zabieg plastyki pochwy po porodzie. Efekty przerosły moje oczekiwania i jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się wykonać ten zabieg właśnie u Pana doktora.

Oliwiaznanylekarz.pl

Wspaniałe podejście do pacjenta, wiedza i profesjonalizm. Nie znam lepszego lekarza. Personel przemiły i bardzo pomocny. Serdecznie polecam gabinet w Tychach.

Marzenaznanylekarz.pl

Lekarz który słucha i działa. Bardzo miły i przyjazny, wszystko tłumaczy. Bardzo dokładny. Dojeżdżam z daleka i polecam serdecznie.

Iwonaznanylekarz.pl

Najlepszy lekarz u jakiego byłam. Wszystko wyjaśnił. Polecam w 100% człowiek anioł. Żeby wszyscy lekarze byli tacy jak Pan Doktor.

Kasiaznanylekarz.pl

Polecam z całego serca Pana Doktora, przeogromna doza cierpliwości i życzliwości. Nie ma pytań na które Doktor by nie odpowiedział. Polecam z całego serca.

Martynaznanylekarz.pl

Wizyta przebiegła sprawnie w miłej atmosferze, lekarz wypisał zalecenia i skierował na dodatkowe badania.

Kingaznanylekarz.pl

Świetny lekarz i specjalista! Zaangażowany i konkretny Pan doktor wzbudził moje zaufanie od pierwszej wizyty. Dokładny, słucha pacjentkę wszystko wyjaśnia i tłumaczy. Na wizytach zawsze miła atmosfera. Polecam z całego serca dr Rafał Kierach

Beataznanylekarz.pl

Przyjazna atmosfera, profesjonalne podejście, punktualność, skuteczność. Gorąco polecam Pana Doktora!

Helenaznanylekarz.pl

Wszytko ok, wizyta przebiegła w bardzo przyjaznej i miłej atmosferze. Polecam serdecznie tego lekarza

Magdaznanylekarz.pl

Pan doktor bardzo sympatyczny i uprzejmy,odpowiada szczegółowo na każde zadane pytanie. Polecam z całego serca.

Juliaznanylekarz.pl
32 307 45 67