CENTRUM MEDYCZNE KIERACH

Rafał Kierach

zespół specjalistów
Rafał Kierach specjalista ginekologii

Rafał Kierach

dr n. med. specjalista ginekologii i położnictwa, ginekolog plastyczny

Uczestnicząc w licznych szkoleniach i kongresach z zakresu medycyny estetycznej zrozumiałem, że kobiety poza zapewnieniem bezproblemowego przebiegu ciąży i porodu oczekują od ginekologa opieki holistycznej. Postanowiłem połączyć obie moje specjalności i rozwijać się w mało popularnym kierunku medycyny jakim jest ginekologia plastyczna i estetyczna. Dzięki temu dziś jestem w stanie pomagać moim Pacjentkom na każdym etapie ich życia.

Okres ciąży i poród jest bezsprzecznie wyjątkowym czasem dla każdej kobiety. Niejednokrotnie bywa on dla moich pacjentek również bardzo trudny, ponieważ są to pierwsze momenty, w których zaczynają one zauważać jak zmienia się ich ciało. Znacznym ułatwieniem jest świadomość, że zmiany te można zatrzymać, a niejednokrotnie całkowicie cofnąć i przywrócić wygląd i funkcjonalność ciała sprzed porodu. W dobie nowoczesnych materiałów i dynamicznego rozwoju technik zabiegowych ryzyko powikłań spadło praktycznie do zera, czyniąc tym samym medycynę estetyczną dziedziną dostępną dla praktycznie wszystkich kobiet. Dzisiaj kwas hialuronowy oraz botox pomagają „zatrzymać czas” i każdy może dłużej cieszyć się naturalnym młodzieńczym blaskiem.

Centrum Medyczne Kierach to miejsce, w którym nie tylko leczymy, ale przede wszystkim poprawiamy jakość Twojego życia.

Zobacz co mówią o nas

Poznaj opinie naszych pacjentów

Pan Rafał jest bardzo rzeczowym lekarzem, potrafi wysłuchać i przekazać konkretne informacje. Wizyta przebiegła w bardzo przyjemnej atmosferze. Czułam się zaopiekowana zarówno przez Pana doktora jak i Panie w recepcji.

Paulinaznanylekarz.pl

Trafić na takiego lekarza to jak wygrać na loterii. Zaangażowanie, profesjonalizm, cierpliwość i rewelacyjne podejście do pacjenta. Wizyty u Pana Doktora to wręcz przyjemność.

Agnieszkaznanylekarz.pl

To była moja pierwsza wizyta, ale bardzo polecam Pan doktor prze sympatyczny, wysłuchał mnie, odpowiedział na każde pytanie, wszystko dokładnie wyjaśnił nie czułam skrępowania a to chyba najważniejsze.

Dariaznanylekarz.pl

dr Rafał Kierach wykonywał u mnie zabieg plastyki pochwy po porodzie. Efekty przerosły moje oczekiwania i jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się wykonać ten zabieg właśnie u Pana doktora.

Oliwiaznanylekarz.pl

Wspaniałe podejście do pacjenta, wiedza i profesjonalizm. Nie znam lepszego lekarza. Personel przemiły i bardzo pomocny. Serdecznie polecam gabinet w Tychach.

Marzenaznanylekarz.pl

Lekarz który słucha i działa. Bardzo miły i przyjazny, wszystko tłumaczy. Bardzo dokładny. Dojeżdżam z daleka i polecam serdecznie.

Iwonaznanylekarz.pl

Najlepszy lekarz u jakiego byłam. Wszystko wyjaśnił. Polecam w 100% człowiek anioł. Żeby wszyscy lekarze byli tacy jak Pan Doktor.

Kasiaznanylekarz.pl

Polecam z całego serca Pana Doktora, przeogromna doza cierpliwości i życzliwości. Nie ma pytań na które Doktor by nie odpowiedział. Polecam z całego serca.

Martynaznanylekarz.pl

Wizyta przebiegła sprawnie w miłej atmosferze, lekarz wypisał zalecenia i skierował na dodatkowe badania.

Kingaznanylekarz.pl

Świetny lekarz i specjalista! Zaangażowany i konkretny Pan doktor wzbudził moje zaufanie od pierwszej wizyty. Dokładny, słucha pacjentkę wszystko wyjaśnia i tłumaczy. Na wizytach zawsze miła atmosfera. Polecam z całego serca dr Rafał Kierach

Beataznanylekarz.pl

Przyjazna atmosfera, profesjonalne podejście, punktualność, skuteczność. Gorąco polecam Pana Doktora!

Helenaznanylekarz.pl

Wszytko ok, wizyta przebiegła w bardzo przyjaznej i miłej atmosferze. Polecam serdecznie tego lekarza

Magdaznanylekarz.pl

Pan doktor bardzo sympatyczny i uprzejmy,odpowiada szczegółowo na każde zadane pytanie. Polecam z całego serca.

Juliaznanylekarz.pl
32 307 45 67