CENTRUM MEDYCZNE KIERACH

Piotr Jędrzejewski

zespół specjalistów
avatar

Piotr Jędrzejewski

dr n. med. specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej

Wykształcenie
22.11.1993 r. do 10.07.1998 r.- studia na Oddziale Stomatologicznym, Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.
06.11.2003 r.- nadanie stopnia doktora nauk medycznych z zakresu kompleksowego leczenia złamań i ran pourazowych regionu głowy i szyi.
02.04.2007 r. do 05.04.2007 r.- państwowy egzamin specjalizacyjny oraz nadanie tytułu specjalisty z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej.

Doświadczenie zawodowe
02.11.1999 r. do 31. 08.2000 r.- pracownik Oddziału Klinicznego Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Poznaniu,
16.10.2000 r. do 07.01.2004 r.- asystent I Katedry i Kliniki Chirurgii Szczękowo-Twarzowej ŚAM w Zabrzu,
08.01.2004 r. do 09.10.2006 r.- asystent II Katedry i Kliniki Chirurgii Szczękowo-Twarzowej ŚAM w Katowicach,
10.10.2006 r. do 30.04.2007 r.- asystent Katedry i Zakładu Anatomii Prawidłowej Wydziału Lekarskiego ŚAM w Katowicach.
Współautor i wykonawca preparatów układu nerwowo-naczyniowego do atlasów anatomii wieku rozwojowego regionu głowy i szyi.

01.06.2007 r. do 14.08.2013 r.- starszy asystent Kliniki Chirurgii Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej Centrum Onkologii-Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gliwicach.
W okresie pracy w.w. członek Zespołu, który dokonał pierwszego w Polsce, pierwszego na Świecie pełnego przeszczepu twarzy ze wskazań nagłych (15.05.2013 r.).

Zobacz co mówią o nas

Poznaj opinie naszych pacjentów

Pan Rafał jest bardzo rzeczowym lekarzem, potrafi wysłuchać i przekazać konkretne informacje. Wizyta przebiegła w bardzo przyjemnej atmosferze. Czułam się zaopiekowana zarówno przez Pana doktora jak i Panie w recepcji.

Paulinaznanylekarz.pl

Trafić na takiego lekarza to jak wygrać na loterii. Zaangażowanie, profesjonalizm, cierpliwość i rewelacyjne podejście do pacjenta. Wizyty u Pana Doktora to wręcz przyjemność.

Agnieszkaznanylekarz.pl

To była moja pierwsza wizyta, ale bardzo polecam Pan doktor prze sympatyczny, wysłuchał mnie, odpowiedział na każde pytanie, wszystko dokładnie wyjaśnił nie czułam skrępowania a to chyba najważniejsze.

Dariaznanylekarz.pl

dr Rafał Kierach wykonywał u mnie zabieg plastyki pochwy po porodzie. Efekty przerosły moje oczekiwania i jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się wykonać ten zabieg właśnie u Pana doktora.

Oliwiaznanylekarz.pl

Wspaniałe podejście do pacjenta, wiedza i profesjonalizm. Nie znam lepszego lekarza. Personel przemiły i bardzo pomocny. Serdecznie polecam gabinet w Tychach.

Marzenaznanylekarz.pl

Lekarz który słucha i działa. Bardzo miły i przyjazny, wszystko tłumaczy. Bardzo dokładny. Dojeżdżam z daleka i polecam serdecznie.

Iwonaznanylekarz.pl

Najlepszy lekarz u jakiego byłam. Wszystko wyjaśnił. Polecam w 100% człowiek anioł. Żeby wszyscy lekarze byli tacy jak Pan Doktor.

Kasiaznanylekarz.pl

Polecam z całego serca Pana Doktora, przeogromna doza cierpliwości i życzliwości. Nie ma pytań na które Doktor by nie odpowiedział. Polecam z całego serca.

Martynaznanylekarz.pl

Wizyta przebiegła sprawnie w miłej atmosferze, lekarz wypisał zalecenia i skierował na dodatkowe badania.

Kingaznanylekarz.pl

Świetny lekarz i specjalista! Zaangażowany i konkretny Pan doktor wzbudził moje zaufanie od pierwszej wizyty. Dokładny, słucha pacjentkę wszystko wyjaśnia i tłumaczy. Na wizytach zawsze miła atmosfera. Polecam z całego serca dr Rafał Kierach

Beataznanylekarz.pl

Przyjazna atmosfera, profesjonalne podejście, punktualność, skuteczność. Gorąco polecam Pana Doktora!

Helenaznanylekarz.pl

Wszytko ok, wizyta przebiegła w bardzo przyjaznej i miłej atmosferze. Polecam serdecznie tego lekarza

Magdaznanylekarz.pl

Pan doktor bardzo sympatyczny i uprzejmy,odpowiada szczegółowo na każde zadane pytanie. Polecam z całego serca.

Juliaznanylekarz.pl
32 307 45 67