CENTRUM MEDYCZNE KIERACH

Kim jesteśmy

Centrum Medyczne Kierach

"Gwarancja najlepszych efektów i bezpieczeństwa wykonywanych usług to domena Centrum Medycznego Kierach."

Rafał Kierach

Centrum Medyczne Kierach Tychy

Centrum Medyczne Kierach w Tychach oferuje kompleksowe usługi z zakresu ginekologii, stomatologii, medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej. Stanowi atrakcyjne miejsce na mapie Śląska, cechując się kompleksową i profesjonalną opieką. Pacjenci, poszukujący pomocy i wsparcia wśród naszych specjalistów, nigdy nie zostaną wypuszczeni z kwitkiem. Odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości podczas spotkania konsultacyjnego. Kwalifikacją poprzedzamy również każdy wykonywany u nas zabieg, nawet jeżeli uważany jest za mało inwazyjny. 

Gwarancja najlepszych efektów i bezpieczeństwa wykonywanych usług to domena Centrum Medycznego Kierach. Dbamy również o bezbolesność przeprowadzanych zabiegów, w większości z nich stosując znieczulenie miejscowe. Nowoczesne podejście do leczenia i terapii pozwala przezwyciężyć lęk pacjentów nawet przed inwazyjnymi i pozornie skomplikowanymi procedurami medycznymi. Rzeczowe podejście naszych specjalistów wspiera ich w podejmowaniu decyzji najlepszych dla ich własnego zdrowia. 

Sprawdzone i skuteczne
metody leczenia

zespół

Kompleksowa opieka wykwalifikowanych specjalistów

"W naszej placówce wykwalifikowana kadra personelu medycznego codziennie dba o Państwa zdrowie. Pomożemy uzyskać nie tylko lepsze wyniki leczenia niż dotychczasowe, ale również komfort oraz radość. Proces leczniczy nie musi bowiem kojarzyć się pacjentowi z nieprzyjemnymi dolegliwościami czy nawet bólem. Dbamy o komfort oraz dyskrecję każdego z nich. Przyjmujemy pacjentów w nowoczesnych gabinetach specjalistycznych, oferując innowacyjne metody i rozwiązania różnorodnych dziedzin medycyny."

Zobacz co mówią o nas

Poznaj opinie naszych pacjentów

Pan Rafał jest bardzo rzeczowym lekarzem, potrafi wysłuchać i przekazać konkretne informacje. Wizyta przebiegła w bardzo przyjemnej atmosferze. Czułam się zaopiekowana zarówno przez Pana doktora jak i Panie w recepcji.

Paulinaznanylekarz.pl

Trafić na takiego lekarza to jak wygrać na loterii. Zaangażowanie, profesjonalizm, cierpliwość i rewelacyjne podejście do pacjenta. Wizyty u Pana Doktora to wręcz przyjemność.

Agnieszkaznanylekarz.pl

To była moja pierwsza wizyta, ale bardzo polecam Pan doktor prze sympatyczny, wysłuchał mnie, odpowiedział na każde pytanie, wszystko dokładnie wyjaśnił nie czułam skrępowania a to chyba najważniejsze.

Dariaznanylekarz.pl

dr Rafał Kierach wykonywał u mnie zabieg plastyki pochwy po porodzie. Efekty przerosły moje oczekiwania i jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się wykonać ten zabieg właśnie u Pana doktora.

Oliwiaznanylekarz.pl

Wspaniałe podejście do pacjenta, wiedza i profesjonalizm. Nie znam lepszego lekarza. Personel przemiły i bardzo pomocny. Serdecznie polecam gabinet w Tychach.

Marzenaznanylekarz.pl

Lekarz który słucha i działa. Bardzo miły i przyjazny, wszystko tłumaczy. Bardzo dokładny. Dojeżdżam z daleka i polecam serdecznie.

Iwonaznanylekarz.pl

Najlepszy lekarz u jakiego byłam. Wszystko wyjaśnił. Polecam w 100% człowiek anioł. Żeby wszyscy lekarze byli tacy jak Pan Doktor.

Kasiaznanylekarz.pl

Polecam z całego serca Pana Doktora, przeogromna doza cierpliwości i życzliwości. Nie ma pytań na które Doktor by nie odpowiedział. Polecam z całego serca.

Martynaznanylekarz.pl

Wizyta przebiegła sprawnie w miłej atmosferze, lekarz wypisał zalecenia i skierował na dodatkowe badania.

Kingaznanylekarz.pl

Świetny lekarz i specjalista! Zaangażowany i konkretny Pan doktor wzbudził moje zaufanie od pierwszej wizyty. Dokładny, słucha pacjentkę wszystko wyjaśnia i tłumaczy. Na wizytach zawsze miła atmosfera. Polecam z całego serca dr Rafał Kierach

Beataznanylekarz.pl

Przyjazna atmosfera, profesjonalne podejście, punktualność, skuteczność. Gorąco polecam Pana Doktora!

Helenaznanylekarz.pl

Wszytko ok, wizyta przebiegła w bardzo przyjaznej i miłej atmosferze. Polecam serdecznie tego lekarza

Magdaznanylekarz.pl

Pan doktor bardzo sympatyczny i uprzejmy,odpowiada szczegółowo na każde zadane pytanie. Polecam z całego serca.

Juliaznanylekarz.pl
32 307 45 67