napisz do nas: rejestracja@kierach.pl

Zadzwoń: +48 32 307 45 67

Znajdziesz nas na:

Stomatologia dziecięca

To specjalizacja stomatologiczna wyodrębniona dlatego, że zęby dzieci różnią się budowa od zębów osób dorosłych.

Pedoncja (stomatologia dziecięca), w której najważniejsze jest zadbanie o dobre samopoczucie naszego Małego Pacjenta. Przyjazne podejście lekarza, miła atmosfera oraz specjalne znieczulenia sprawiają, że Dzieci nie odczuwają strachu przed kolejną wizytą.
Zapraszamy na wizytę adaptacyjną lub organizowane w naszym Centrum Estetyki Medycznej dni otwarte dla Dzieci. To czas, w którym każdy Mały Pacjent może osobiście przeprowadzić wizje lokalną, zadawać pytania lekarzom oraz wybrać swojego ulubionego specjalistę.

Pedodoncja zajmuje się m.in. takimi zagadnieniami, jak:

  • ząbkowanie i zaburzenia ząbkowania
  • leczenie zębów mlecznych
  • leczenie zębów stałych niedojrzałych
  • leczenie chorób błony śluzowej u dzieci
  • profilaktyka próchnicy i wad zgryzu u dzieci

 

Leczenie zębów mlecznych, choć często lekceważone, jest niezwykle ważne. Lekarze z Centrum Estetyki Medycznej bardzo zachęcają, aby dbać o zęby mleczne tak samo, jak o zęby stałe.

 

W naszym Centrum wykonujemy

  • Lakierowanie, które polega na naniesieniu na zęby specjalnego lakieru fluorowego wzmacniającego szkliwo, co zapobiega próchnicy. Im więcej fluoru zostanie wbudowane w szkliwo, tym większa szansa , że odeprze kwasy demineralizujące, które produkowane są w jamie ustnej przez bakterie odpowiedzialne za próchnicę.
  • Lakowanie. To zabieg całkowicie bezbolesny i dość krótki. Na bruzdy w zębach nanosi się specjalny lakier, który je uszczelnia. Dzięki temu w miejscach bruzd nie osadzają się resztki pokarmu, które ciężko usunąć, a są pożywką dla bakterii, które mogą wywołać próchnicę.
  • Kolorowe wypełnienia Twinky Star, sprawiają że wizyta u dentysty staje się przygodą. Każde dziecko może wybrać ulubiony kolor plomby, która dodatkowo pięknie błyszczy. Kolorowe światłoutwardzalne wypełnienie zębów mlecznych poza walorami estetycznymi oraz zachęcającymi dzieci do wizyt, posiada wiele innych zalet. Twinky Star charakteryzują się niską ścieralnością, a także uwalniają fluor który jest niezbędny do prawidłowego przebiegu procesu wyrzynania się zębów stałych.

Zapraszamy Dzieci do sprawdzenia naszego Centrum Estetyki Medycznej

Zobacz cennik naszych usług

Koszty leczenia
Usługi stomatologiczne
Usługi estetyczne

Dbamy o komfort leczenia

Komfort leczenia naszych Pacjentów jest dla nas priorytetowy. Zapewniamy bezbolesne leczenie oraz miłą, profesjonalną atmosferę.

Zobacz więcej

Umów się na bezpłatną
konsultację!

lub zadzwoń do nas +48 32 307 45 67