napisz do nas: rejestracja@kierach.pl

Zadzwoń: +48 32 307 45 67

Znajdziesz nas na:

Odmładzanie twarzy

Odmładzanie twarzy

Naturalny młody wygląd, likwidacja zmarszczek, poprawa gęstości skóry, modelowanie twarzy.

Intensywny rozwój medycyny estetycznej jest darem dzisiejszych czasów. Po latach doświadczeń oraz szeregu eksperymentów dzisiaj można wybrać spośród sprawdzonych oraz skutecznych metod, indywidualną oraz najlepszą dla danej Pacjentki.

 

Metody leczenia

Osocze bogatopłytkowe

Bardzo naturalny zabieg, efektem którego skóra jest odmłodzona, odświeżona i promienna. Matowa i szara cera palaczek odzyskuje naturalny koloryt oraz nawilżenie. Rozstępy stają się widocznie spłycone już po pierwszym zabiegu

Zabieg zwany również „wampirkiem”, ponieważ głównym składnikiem zabiegu jest własna krew Pacjentki. Zaraz po pobraniu krwi próbówki umieszcza się w specjalnej wirówce medycznej, co sprawia, że separujemy osocze od pozostałych cięższych frakcji krwi. Odpowiednio przygotowany materiał jest podawany cienkimi igłami do mezoterapii. Osocze bogatopłytkowe to prawdziwy „skarbiec” wielu substancji biologicznie czynnych, które stymulują nasze komórki macierzyste do regeneracji, gojenia i odbudowy uszkodzonych tkanek. Czas trwania ok 1 godz.

Zalety zabiegu

 • bezpieczeństwo
 • odzyskanie naturalnego kolorytu skóry, nawet palaczek
 • głębokie nawilżenie
 • spłycenie zmarszczek

 

Mezoterapia

To skuteczny i bezpieczny zabieg, po którym skóra staje się nawilżona, odżywiona i bardziej jędrna. Poprawia się jej koloryt oraz elastyczność. Często stosowana jest celem wzmocnienia działania innych zabiegów z zakresu estetyki medycznej. Mezoterapia to dość popularny zabieg polegający na podawaniu substancji odżywczych do warstwy skóry właściwej, gdzie odbywa się naprawa i wzrost jej komórek. Witaminy, aminokwasy i sole mineralne wzbogacone o kwas hialuronowy są niezbędne dla tworzenia zdrowych komórek skóry i mogą one być dostarczone mezoterapią. Zabieg ten zwiększa uwodnienie skóry, pomaga poprawić jej suchy i zmęczony wygląd skóry, niweluje powierzchowne zmarszczki. Zalecany jest pacjentkom w każdym przedziale wiekowym, zarówno jako zabieg profilaktyczny jak i naprawczy. Po uprzednim miejscowym znieczuleniu obszaru zabiegu, za pomocą niewielkiej igły preparat wprowadzany jest w schemacie szybkich wstrzyknięć do warstw głębokich skóry. Zaleca się przeprowadzanie mezoterapii w seriach po 3-4 zabiegów w odstępie tygodniowym. Czas trwania ok 1 godz.

Zalety zabiegu

 • poprawa gęstości skóry
 • głębokie natychmiastowe nawilżenie
 • spłycenie zmarszczek
 • bezpieczeństwo

 

Odmładzanie i modelowanie twarzy kwasem hialuronowym
Efekt wyraźnego odmłodzenia twarzy w bardzo bezpieczny sposób. Zastosowanie kwasu hialuronowego jest bardzo szerokie. Od modelowania i dodania objętości w okolicach policzków, wypełnienia bruzd nosowo wargowych, poprzez korekty ust, nosa, kończąc na poprawie konturu linii żuchwy oraz brwi. Dodatkowym atutem zabiegu jest głębokie nawilżenie skóry co jest bardzo widoczne. Efekty utrzymują się nawet do 6 miesięcy. Chcesz wyższy mostek nosa lub przeciwnie, wydaje Ci się on zbyt „garbaty” ale odstrasza Cię myśl o wyborze metody chirurgicznej i dolegliwościach bólowych związanych z przebiegiem pooperacyjnym? Alternatywą jest i mało inwazyjny zabieg korekcji kształtu nosa z użyciem wchłanialnych wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. Zabieg jest skuteczny, a jego efekty widoczne od razu po zabiegu, mimo że jest to procedura niechirurgiczna. Poprawia dotyczyć może zarówno profilu bocznego i jak i przedniego nosa. W celu zmniejszenia szerokości nosa lub wielkości dużego czubka nosa zastosowanie znalazły nici PDO. Niewiele, bo tylko 2-4 nici wystarczy aby osiągnąć widoczny efekt. Zabieg nie pozostawia blizn, trwa ok 20 min i polega na wprowadzeniu wypełniaczy techniką kilku wkłuć z użyciem niewielkiej igły lub z jednego wkłucia za pomocą specjalnie do tego przeznaczonych kaniul. Pacjent przed zabiegiem znieczulany jest miejscowo, a do zabiegu używane są preparaty zawierające dodatkowe środki znieczulające aby zminimalizować dolegliwości związane z podawaniem materiału. Zabieg jest bezpieczny, a jego efekt jest odwracalny i utrzymuje się do 2 lat, w zależności od preferencji osobniczych.

Zalety zabiegu

 • długotrwały efekt
 • naturalny młodzieńczy wygląd
 • głębokie natychmiastowe nawilżenie
 • likwidacja zmarszczek

 

Lifting policzków oraz brwi z zastosowaniem nici kotwiczących

Natychmiastowy efekt, który utrzymuje się nawet do 5-6 lat. Nici kotwiczące stanowią swojego rodzaju „rusztowanie” dla zwiotczałej skóry. Dodatkowy atut zabiegu to mała inwazyjność. Twarz jest wolna od śladów blizn. Czas trwania od 1 godziny.

Umów swoją konsultację i dowiedz się, które rozwiązanie jest dla Ciebie najlepsze.

Zalety zabiegu

 • bezpieczeństwo
 • gwarancja efektu odmłodzenia
 • mała inwazyjność
 • naturalna młoda twarz

 

Zobacz cennik naszych usług

Koszty leczenia
Usługi stomatologiczne
Usługi estetyczne

Dbamy o komfort leczenia

Komfort leczenia naszych Pacjentów jest dla nas priorytetowy. Zapewniamy bezbolesne leczenie oraz miłą, profesjonalną atmosferę.

Zobacz więcej

Umów się na bezpłatną
konsultację!

lub zadzwoń do nas +48 32 307 45 67