napisz do nas: rejestracja@kierach.pl

Zadzwoń: +48 32 307 45 67

Znajdziesz nas na:

Implantologia

Implanty stomatologiczne, trwałe rozwiązanie problemu utraty zębów, szybko zyskały uznanie jako preferowana metoda uzupełniania braku uzębienia.

Dopasowują się one do wyglądu, funkcji i siły naturalnych zębów tak dobrze, że możesz zapomnieć, że kiedykolwiek straciłeś ząb. Dla większości pacjentów implanty stomatologiczne są szybkim, łatwym i stosunkowo bezbolesnym sposobem na zastąpienie złamanych lub brakujących zębów.

Implant dentystyczny to tytanowa śruba, którą chirurgicznie umieszcza się w szczęce lub żuchwie jako kotwicę dla naturalnie wyglądającej korony. Implanty zębowe mogą zastępować zęby utracone w wyniku wypadku, choroby lub wrodzonej nieprawidłowości. Implanty dentystyczne są mocne, stabilne i trwałe. Przy odpowiedniej higienie mogą wystarczyć na całe życie.
Implanty dentystyczne są mocne i bezpieczne, więc możesz mówić i jeść z pewnością! Oprócz przywracania naturalnego żucia i mowy, mogą one rozwiązać problemy z bólem stawu skroniowo-żuchwowego lub gryzieniem, które pojawiają się, gdy pozostałe zęby zaczynają się przesuwać po utracie jednego lub kilu z nich. Implanty dentystyczne mają dodatkową zaletę, są wystarczająco mocne aby wspierać inne rozwiązania dentystyczne, tj. mosty lub protezy, które stają się bezpieczniejsze i wygodniejsze. Dodatkowo wyglądają tak realnie, że praktycznie nie można ich odróżnić od naturalnych zębów.

Zabieg wszczepienia implantu trwa od 30-40 minut i jest bezbolesny, ponieważ wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Nasi dentyści dokładnie wyjaśnią ci każdy krok leczenia i zapewnią opiekę po implantacji aby upewnić się, że twoje zęby i dziąsła pozostają zdrowe. Właściwa higiena jamy ustnej, dobre nawyki żywieniowe i regularne wizyty u dentysty pomogą utrzymać żywotność nowych implantów.

 

Zobacz cennik naszych usług

Koszty leczenia
Usługi stomatologiczne
Usługi estetyczne

Dbamy o komfort leczenia

Komfort leczenia naszych Pacjentów jest dla nas priorytetowy. Zapewniamy bezbolesne leczenie oraz miłą, profesjonalną atmosferę.

Zobacz więcej

Umów się na bezpłatną
konsultację!

lub zadzwoń do nas +48 32 307 45 67