napisz do nas: rejestracja@kierach.pl

Zadzwoń: +48 32 307 45 67

Znajdziesz nas na:

Endodoncja

Endodoncja czyli leczenie kanałowe

Gdy bakterie próchnicy przedostają się do korzenia zęba, oznacza to, że pokonały już one szkliwo i zębinę, dostając się tym samym do ukrwionej oraz unerwionej miazgi. W związku z tym, że miazga jest połączona krwiobiegiem z całym organizmem człowieka jest to sytuacja niebezpieczna dla zęba, jak i dla zdrowia całego organizmu. Może ona mieć niekorzystny wpływ na narządy – serce, nerki i inne, ale również na stawy, co może być przyczyną dolegliwości bólowych.

Głównym celem protetyki z punktu widzenia Pacjentów jest poprawa estetyki twarzy, co automatycznie wpływa na poprawę naszego nastroju. Poza estetyką poprawia się również komfort życia poprzez przywrócenie możliwości właściwego żucia spożywanych pokarmów.

Jedną z najnowszych dziedzin protetyki stomatologicznej jest IMPLANTOPROTETYKA. Łączy chirurgię, która wprowadza implanty, z najnowocześniejszymi metodami protetycznej rekonstrukcji zębów (mogą to być pojedyncze zęby, części łuków zębowych a nawet uzębienie utracone w całości).

 

Jak leczymy kanałowo:
W Centrum Estetyki Medycznej wykorzystujemy w trakcie leczenia endometry – elektroniczne urządzenia, które umożliwiając zmierzenie głębokości kanału zębowego w każdych warunkach zabiegowych. Specjalistyczne narzędzia ręczne i maszynowe nowej generacji, dają możliwość dokładnego opracowania kanałów zęba. Używamy systemy wypełniania za pomocą gorącej gutaperki (materiał do wypełniania wyczyszczonych kanałów), a cały zabieg przeprowadza się z użyciem lup stomatologicznych.

Zabiegi w ok 96% przypadków są skuteczne i zapewniają zatrzymanie zęba na długi czas. Gwarantujemy, że proces leczenia jest przeprowadzany prawidłowo i zawsze jest zgody z najnowocześniejszymi metodami leczenia oraz zasadami sztuki. Jednak nie zawsze możemy zagwarantować pozytywnego rezultatu leczenia.

Jeśli zastanawiasz się czy Twój ząb wymaga leczenia kanałowego zadzwoń już dzisiaj i umów się na bezpłatną konsultację, na której poznasz etapy leczenia oraz odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

Zobacz cennik naszych usług

Koszty leczenia
Usługi stomatologiczne
Usługi estetyczne

Dbamy o komfort leczenia

Komfort leczenia naszych Pacjentów jest dla nas priorytetowy. Zapewniamy bezbolesne leczenie oraz miłą, profesjonalną atmosferę.

Zobacz więcej

Umów się na bezpłatną
konsultację!

lub zadzwoń do nas +48 32 307 45 67