napisz do nas: rejestracja@kierach.pl

Zadzwoń: +48 32 307 45 67

Znajdziesz nas na:

Rafał Kierach

Rafał Kierach

dr n. med. specjalista ginekologii i położnictwa, lekarz medycyny estetycznej z wieloletnim doświadczeniem zabiegowym.

Uczestnicząc w licznych szkoleniach i kongresach z zakresu medycyny estetycznej zrozumiałem, że kobiety poza zapewnieniem bezproblemowego przebiegu ciąży i porodu oczekują od ginekologa opieki holistycznej. Postanowiłem połączyć obie moje specjalności i rozwijać się w mało popularnym kierunku medycyny jakim jest ginekologia plastyczna i estetyczna. Dzięki temu dziś jestem w stanie pomagać moim Pacjentkom na każdym etapie ich życia.

Okres ciąży i poród jest bezsprzecznie wyjątkowym czasem dla każdej kobiety. Niejednokrotnie bywa on dla moich pacjentek również bardzo trudny, ponieważ są to pierwsze momenty, w których zaczynają one zauważać jak zmienia się ich ciało. Znacznym ułatwieniem jest świadomość, że zmiany te można zatrzymać, a niejednokrotnie całkowicie cofnąć i przywrócić wygląd i funkcjonalność ciała sprzed porodu. W dobie nowoczesnych materiałów i dynamicznego rozwoju technik zabiegowych ryzyko powikłań spadło praktycznie  do zera, czyniąc tym samym medycynę estetyczną dziedziną dostępną dla praktycznie wszystkich kobiet. Dzisiaj kwas hialuronowy oraz botox pomagają „zatrzymać czas” i każdy może dłużej cieszyć się naturalnym młodzieńczym blaskiem.

Centrum Medyczne Kierach to miejsce, w którym nie tylko leczymy, ale przede wszystkim poprawiamy jakość Twojego życia.

Uslugi estetyczne

Cennik usług

Poznaj cennik usług Stomatologicznych oraz Medycyny Estetycznej. Wybierz plan Twojego leczenia.

Zobacz więcej

Wszelkie prawa zastrzeżone Kliknika Kierach Dental & Esthetic © 2017

Gabinet stomatologiczny Kierach.pl • Ginekologia estetyczna • Chirurgia • Klinika stomatologiczna • Katowice • Tychy • Realizacja: ADHOC