napisz do nas: rejestracja@kierach.pl

Zadzwoń: +48 32 307 45 67

Znajdziesz nas na:

Artur Kierach

Artur Kierach

Jestem lekarzem, ukończyłem Wydział Lekarski w Zabrzu na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w 2010 roku. Po zakończeniu stażu podyplomowego w Poznaniu dostałem szansę kształcenia się w zakresie mało inwazyjnej transplantacji włosów metodą FUE wśród wybitnych specjalistów z całego świata. Wiązało się to z wyjazdem do Oslo w Norwegii, gdzie przez 9 miesięcy miałem przyjemność doskonalić swoje umiejętności pod opieką doświadczonych chirurgów. Po tym okresie rozpocząłem współpracę z renomowanymi klinikami chirurgii plastycznej w Paryżu, Berlinie oraz Poznaniu. Łącznie w ostatnich 4 latach wykonałem ponad 1000 samodzielnych zabiegów metodą FUE. Dzięki doświadczeniom z różnych klinik oraz ciągłej praktyce jestem w stanie zaoferować najwyższy możliwy standard osiągalny metodą FUE.

Jestem również absolwentem studiów podyplomowych „Seksuologia kliniczna“ organizowanych przez Warszawski Uniwersytet Medyczny co pomaga mi w pracy z pacjentami – diagnozowaniem i doborem właściwego leczenia utraty włosów. Duża grupa pacjentów stosuje leki hormonalne, które hamują w większym lub mniejszym stopniu wypadanie włosów, ale jednocześnie mogą wpływać negatywnie na jakość życia seksualnego. Dlatego tak ważne jest holistyczne podejście do zagadnienia. Członek prestiżowego międzynarodowego stowarzyszenia International Society of Hair Restoration Surgery (www.ISHRS.org)

Usługi stomatologiczne

Cennik usług

Poznaj cennik usług Stomatologicznych oraz Medycyny Estetycznej. Wybierz plan Twojego leczenia.

Zobacz więcej

Umów się na bezpłatną
konsultację!

lub zadzwoń do nas +48 32 307 45 67

Wszelkie prawa zastrzeżone Kliknika Kierach Dental & Esthetic © 2017

Gabinet stomatologiczny Kierach.pl • Ginekologia estetyczna • Chirurgia • Klinika stomatologiczna • Katowice • Tychy • Realizacja: ADHOC