napisz do nas: rejestracja@kierach.pl

Zadzwoń: +48 32 307 45 67

Znajdziesz nas na:

Agnieszka Kuś-Kierach

Agnieszka Kuś-Kierach

Jestem specjalistą z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją, absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Od pierwszych chwil mojej pracy zawsze najbardziej cieszył mnie uśmiech moich Pacjentów.

Doświadczenie zawodowe poparte stażem pracy oraz pokoleniowymi tradycjami rodzinnymi sprawiły, że mój zawód jest moją pasją. Nowoczesna stomatologia nierozerwalnie wiąże się z dużym poczuciem estetyki. Umiejętne zastosowanie najnowszych technik oraz praca najlepszymi materiałami sprawiają, że uśmiech na twarzach moich pacjentów jest jeszcze bardziej wyrazisty i piękniejszy. Aby zagwarantować możliwość najlepszego leczenia nieustannie podnoszę swoje kompetencję uczestnicząc w licznych konferencjach zarówno w kraju jak i za granicą.

Dzięki zaangażowaniu mogłam stworzyć Centrum Medyczne Kierach Dental & Esthetic. To nowoczesna i profesjonalna placówka, w której oferuję swoim pacjentom pełen zakres usług stomatologicznych – poczynając od estetycznych zabiegów dentystycznych, przez leczenie kanałowe, opiekę dla dzieci, aż po po zabiegi z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej wraz z odbudową zębów za pomocą implantów zębowych. 

 

Usługi stomatologiczne

Cennik usług

Poznaj cennik usług Stomatologicznych oraz Medycyny Estetycznej. Wybierz plan Twojego leczenia.

Zobacz więcej

Wszelkie prawa zastrzeżone Kliknika Kierach Dental & Esthetic © 2017

Gabinet stomatologiczny Kierach.pl • Ginekologia estetyczna • Chirurgia • Klinika stomatologiczna • Katowice • Tychy • Realizacja: ADHOC