napisz do nas: rejestracja@kierach.pl

Zadzwoń: +48 32 307 45 67

Znajdziesz nas na:

Opinie Pacjentów

Opinie naszych Pacjentów

Opinie naszych klientów są dla nas bardzo ważne. Staramy się zapewnić najlepszą jakość usług tak aby nasi Pacjenci uzyskali najlepsze efekty leczenia. Poznaj opinie naszych pacjentów.

Maria, Katowice

Jestem bardzo szczęśliwa i dziękuję Pani Agnieszko. Tak bardzo bałam się wizyty u dentysty, a dzięki Pani strach rozpłynął się w powietrzu a ja wreszcie mogę się swobodnie uśmiechać. Teraz mam piękną nową dwójkę, wybielone ząbki i wszystkim serdecznie polecam lekarza dentystę Agnieszkę Kuś Kierach z Centrum Estetyki Medycznej

Justyna, Tychy

Wspaniała atmosfera i bardzo miły personel. To zapamiętam najbardziej i o tym najczęściej opowiadam znajomym. Jakość usługi stomatologicznej na bardzo wysokim poziomie, co bardzo cenię i dlatego z przyjemnością polecam.

Agnieszka, Tarnowskie Góry

Profesjonalny i rzeczowy a jednocześnie sympatyczny. Wizyty u doktora Rafała Kieracha to gwarancja konkretnych odpowiedzi na pytania, rzeczowy plan rozwiązania problemu i miła atmosfera. Podczas każdej wizyty czuję się bezpiecznie i komfortowo. Szczerze polecam.

Katarzyna, Tychy

Profesjonalizm oraz pogodne podejście do pacjentów sprawiły, że z chęcią rekomenduję usługi stomatologiczne w Centrum Estetyki Medycznej w Tychach. Konkretny plan działania oraz etapy rozwiązania mojego problemu sprawiły, że poczułam iż jestem w najlepszych fachowych rękach.

Anna, Bytom

Dziękuję za uśmiech. Tego mi w życiu brakowało. Lęk powodował, że odkładałam w nieskończoność moją wizytę u dentysty. Pani Agnieszka na pierwszej konsultacji swoim ciepłym i spokojnym uśmiechem sprawiła, że odważyłam się przeprowadzić zalecaną procedurę.
Dzisiaj uśmiecham się codziennie i z całego serca polecam. Jeśli boisz się dentysty koniecznie spotkaj się z Agnieszką Kuś – Kierach.

Aneta, Kraków

Czytałam o tym lekarzu w magazynie Miasto Kobiet i chciałam się przekonać czy pisali prawdę. Okazało się, że naprawdę lekarz Rafał Kierach jest ciepłym empatycznym człowiekiem. Panie pisząc artykuł zapomniały dodać, że poza empatią i niezwykłymi kompetencjami dr Kierach posiada również wyjątkowe poczucie humoru. Doceniam profesjonalizm oraz dziękuję za komfort i atmosferę podczas wizyty.

  • 1